Jsme Jídlo

Mladá firma, která chce vozit radost

Jsme mladá firma z Hlinska v Čechách, která se pomalu ale jistě rozrůstá do dalších měst v České republice. Náš hlavní úkol je rozvoz jídel z místních restaurací v daném regionu. Postupně se snažíme přinášet do naší nabídky další restaurace a snažíme se zajistit co nejvyšší možnou kvalitu a ekologičnost rozvozu. Momentálně připravujme projekty na podporu regionální farmářů a pěstitelů.

Doufáme, že Vám naše služba zajistí plný žaludek a vykouzlí úsměv na tváři !!!

Kariéra

Pokud byste rádi pro nás pracovali nebo Vás zajímali možnosti podnikání jako frenšízanta pod naší značkou neváhejte kontaktovat 606167002. 
Pro šikovného a pracovitého člověka máme dveře dokořán...

Rozvoz jídla z našich restaurací

Objednávejte si z pohodlí domova z rozmanité nabídky jídel našich pelhřimovských restaurací. Vaši objednávku vám přivezeme již do 60 minut od objednání a za kvalitu ručíme ! Cena rozvozu: 29,90Kč Hlinsko, okolí Hlinska 59,90Kčdo 7 km a každý další km +15Kč. U objednávky mimo město je doba doručení do 120 min. Objednejte si zde nebo na tel: 734 179 262. U platby při převzetí akceptujeme hotovost i karty! Děkujeme Vám.

Postup objednání

1. Vyberete si Vaše nejbližší město na webových stránkách www.jsmejidlo.cz

2. Vyberete si kliknutím na název restaurace restauraci, z které chcete objednávat (lze objednat z vícero restaurací najednou)

3. Následně buďto zde na stránkách jako v klasickém eshopu objednáte a nebo objednáte přes tel: 777 083 116(Hlinsko a okolí) ,nebo 734 179 262(Pelhřimov a okolí)

4. Čekáte na telefonát od kurýra, který Vám bude volat 2-3min před dodáním

5. Obědváte, večeříte, svačíte :)